Hasta Odaları

Hastanemiz de hasta odaları, hastalarımızın rahatı ve güvenliği göz önüne alınarak planlanmıştır. Gerektiği zaman, ara yoğun bakım hizmeti ve her türlü acil müdahalenin yapılabileceği alt yapıya sahip odalarımızda güvenli sağlık hizmeti verilmektedir. Hemşire deskleri hasta ve hasta yakınının istediği zaman kolayca ulaşabileceği şekilde planlanmıştır.

Odalarımızda ki  hasta yatakları  hastanın sağlık durumuna uygun yatış ve oturma pozisyonları otomatik bir sistem ile sağlanabilmekte, böylece tedavi sürecinde hastaların kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra gürültüyü odanın dışında bırakan yalıtım sistemi, rahatsızlık vermeyen gün ışığı konseptli aydınlatmalar, mini buzdolabı, televizyon, telefon ve kişiye özel banyo bulunan odalarımızda, tüm hasta ve hasta yakınlarına otel rahatlığı sunulmaktadır.

Hasta Odalarında; sağlıklı koşulların sağlanmasına ve korunmasına büyük özen gösterilmiş, zararlı mikroorganizmaları barındırmayarak nitelikte malzemeler kullanılmıştır. Ayrıca düzenli ve sürekli verilen  temizlik hizmetleri ile üst düzey bir hijyen sağlanmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarının sağlığının korunmasında en önemli etkenlerden biri de odanın ısıtma ve soğutma sisteminin sorunsuz bir şekilde, her zaman çalışır durumda olmasıdır Tüm odaların havalandırma sistemi, hasta ve hasta yakınlarının kişisel istekleri doğrultusunda anlık olarak değişiklik yapabilecekleri şekilde planlanmıştır.

Hasta Odalarında yemek servisi; uzman diyetisyenlerin kontrolünde ve hastanın sağlık durumuna uygun olarak hazırlanan menüler ile yapılmaktadır. Hasta yakınları için de yine özenle hazırlanan lezzetli ve sağlıklı menüler odaya servis edilmektedir. Ayrıca dileyen  hasta yakınları; Kafeterya hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Geçmiş Olsun,