Doğumhaneler

Mutluluğunuzu paylaşmaya hazırız..

Meddem  Hastanesi olarak hayata yeni bir can getirmenin ciddi sorumluluğu ile tam donanımlı 3 adet modern doğumhanede anne adaylarına hizmet verilir.

Hastanemizde Doğumunuz saat  kaç olursa olsun takipli doktorunuz tarafından gerçekleştirilir. Ancak doktorunuzun özel bir izin durumu var ise bu size önceden bilgi olarak verilir. Doğumunuzu yaptıracak olan doktorumuz geçmiş tıbbi kayıtlarınızı inceler, gerekli ise takipli doktorunuzdan bilgi alır.
Hastanemizde anne adayları, doğumun tam olarak başladığı ana dek -arzu ederlerse yakınları ile beraber- tek kişilik ağrı odalarında, sakin bir ortamda dinlendirilir ve sürekli olarak kontrol altında tutulurlar.

İsteğe göre epidural veya spinal anestezi yöntemleri ile bebek ve anne açısından tamamen güvenli olarak, doğumun ağrısız şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Ayrıca doğum öncesi ve esnasında bebeğin kalp atışlarının tokokardiyografi cihazı ile denetlendiği Doğumhanede, doğumun normal seyrini izlemesi için tüm şartlar uygundur. Ayrıca, riskli gebelikler için Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Yoğun Bakım Ünitesi ve acil durumlarda sezaryen uygulaması için ameliyathaneler her an hazırdır.